MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 5417495
nr 541 7495
Karmstolar
Karl-Johan, björk, längd: 58, djup: 58, höjd: 87 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
4.100 kr
måndag 15 september 2008
kl 17:38:34
1.800 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
2.800 kr
4.000 kr